Soutěž  1

Přijďte si zahrát na 45 min Lopogolf ještě s někým, a pokud vyhrajete, dostanete dárek.

         

 Zasoutěžte si s někým, a pokud vyhrajete, dostanete od nás dárek v podobě misky plné čerstvého ovoce z naší zahrady. Ovoce je vypěstováno námi. Platí pouze pro majitele klubové karty.

Soutěž  2

Vytvořte snímek, při kterém hrajete lopogolf na hřišti Lopogolf.

Ztvárnění a obsah fotografie jsou založeny na autorově fantazii. Fotka může být běžná, selfie, panorama a na ní můžete být zachyceni buď sami a nebo s ostatními spoluhráči. Fotka může být upravena v jakémkoliv grafickém programu. Jedinou podmínkou je, že snímek musíte pořídit na hřišti Lopogolf a musí být viditelná lopata a alespoň jeden lopogolfový míček.

A co za to, když bude fotografie obzvlášť vydařená? Právě ta vaše může být zveřejněna na úvodní horní fotce viditelné ve všech sekcích. Navíc získáte i odměnu v podobě bodů, za něž si můžete vybrat zajímavou odměnu.

(Fotografie posílejte na e-mail Lopogolfu.)

Sezónní (krátkodobá) soutěž

Zúčastněte se soutěže "Prozkoumejte naše exponáty! Zábavně.

Soutěž probíhá v období od 27/03/2015 00:00 do 31/12/2015 23:59.

Pod obrázky s otazníky jsme skryli nejzajímavější předměty našeho muzea. Ke každému z nich jsme přidali i pár charakteristických bodů (indicií), které vám určitě pomohou rozluštit, o jaký předmět se jedná.Pokud se vám podaří zjistit alespoň nějakou odpověď, napište nám ji, prosím, do níže vloženého formuláře.

 

 

V době od 1. 1. 2016 00:00 SEČ není pro hráče připravena žádná soutěž s krátkodobým trváním. Zúčastněte se, prosím, některé z dlouhodobě konaných soutěží pořádaných Lopogolfem.

Fotogalerie: Soutěže Lopogolfu

Fotogalerie: Fotografie soutěžících